Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe to rodzaj usługi, której celem jest usunięcie z powierzchni materiału niewielkiej ilości takowego, w celu uzyskania konkretnego wzoru czy też napisu. Grawerowanie laserowe, jak sama nazwa wskazuje, odbywa się przy użyciu wiązki promienia laserowego. To proces umożliwiający uzyskanie niezwykle trwałego, a także estetycznego wzoru, bez ryzyka odkształcenia czy pęknięć powstających na grawerowanej powierzchni.
 
Usługa grawerowania laserowego ma szerokie zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu. Ten typ zleceń realizujemy z uwzględnieniem materiałów takich jak drewno, pleksi, skóra, korek, karton, papier, sklejka, tworzywa winylowe oraz poliestrowe.
Grawerowanie blaszek: wygrawerujemy logo Państwa firmy na metalowych blaszkach i umieścimy je na Waszym wyrobie, możemy je również przygotować na dowolnym podkładzie aby były gotowe do przyszycia, podklejanie blaszek na skórce.
Wykonywane przez naszą firmę grawerowanie, odbywa się w sposób precyzyjny i w 100% bezpieczny dla materiału, jaki zostaje poddany obróbce. Do skorzystania z naszych usług serdecznie zapraszamy zwłaszcza firmy działające na terenie Zgierza, Pabianic, Rzgowa, Tuszyna i Łodzi.  
 
 
facebook Perfect Home
Kontakt
sohaft.sohaft@gmail.com