Graweracja na jeansie

Jeans to rodzaj bawełnianej tkaniny wykonywany w splocie skośnym. Używany jest przede wszystkim do wytwarzania odzieży, m in. spodni, kurtek czy koszul. Jeans charakteryzuje się dużą wytrzymałością i wygodą noszenia. Obecnie z jeansu coraz częściej produkowane są różnego typu torby czy nawet damskie torebki.

 

Nasza firma proponuje Państwu usługę graweracji na jeansie, umożliwiającą wykorzystanie wspomnianego materiału w nowy, niebanalny sposób. Graweracja, jako jedna z najstarszych technik zdobienia, polega na umieszczaniu konkretnego wzoru czy napisu na wybranej powierzchni. Obecnie jest to również technika wykorzystywana w celu tworzenia niebanalnych materiałów promocyjnych.

 

Oferujemy Państwu możliwość wykonania oryginalnych gadżetów reklamowych, takich jak torby, kurtki, spodenki czy notesy z jeansową oprawą, zawierających logo, hasło, a nawet dane teleadresowe Państwa przedsiębiorstwa. Nasze realizacje dostępne są na terenie Pabianic, Zgierza, Łodzi, Tuszyna i Rzgowa, a także innych miast, po wcześniejszym ustaleniu.  

 
 
facebook Perfect Home
Kontakt
sohaft.sohaft@gmail.com