Cekiny

Pracujemy na cekinach o średnicy 3mm. Cekiny połączone z haftami nadają im subtelny połysk, mogą rónież same tworzyć ciekawe wzory.
Naszywamy cekiny w różnych konfiguracjach: jeden za drugim, w odległości od siebie, w imitacji rybiej łuski, pojedynczo.

Cekiny to bardzo popularne elementy o charakterze zdobniczym. Chyba każdy kojarzy te cienkie, błyszczące blaszki z dziurką, pozwalającą na przymocowanie do danego materiału. Niemniej jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że sama nazwa „cekin” wzięła swoje korzenie od „cekina” czyli zdobnej, złotej monety weneckiej, bitej od XIII wieku. Warto dodać, że dawniej cekiny zwane były również pajetami czy pajetkami. Obecnie cekiny stosowane są w charakterze elementów, które zdobią z reguły damskie stroje wieczorowe, biżuterię czy torebki.

 

Nasza firma proponuje Państwu różnego typu usługi uwzględniające prace na cekinach o średnicy 3mm. Oferowane przez nas projekty zakładają łączenie cekinów z haftami, a także tworzenie wzorów powstałych z różnych konfiguracji: cekin za cekinem, w odpowiedniej odległości, pojedynczo lub jako imitacja rybiej łuski. Do współpracy zapraszamy firmy działające na terenie Pabianic, Zgierza, Łodzi, Tuszyna i Rzgowa. Proponujemy bardzo niskie ceny, wysoką jakość świadczonych usług, bardzo szybkie terminy realizacji powierzonych zleceń.

 

 
 
facebook Perfect Home
Kontakt
sohaft.sohaft@gmail.com
https://www.facebook.com/SoHaft